Becerilerimiz Linkinden Matbaa Gurubu ile ilgili bilgi alabilirsiniz

Ne yaparsak yapalım sanatla ve aşkla yapıyoruz, ekibimiz de sanatsal tavırlarla yaşamını sürdürür. Örneğin  ekibimizde ana kraliçe patron bir ressam bulunmakta, yine aynı ekip de fikir babası, şiir yazan hayal gücünü adrenalin seviyesinde zorlayan birde adam var, E-ticarette bizi   bırakıp        marka            olsa, bize on basacak kadar zeki ve hızlı bir adam daha var ama biz iyi dostuz bize bunu yapmaz.

 

KADRAJ photography

 

Mekan ve Ürün Çekimleri

Mekan çekimlerinizi uzun pozlama ve ışık kontrollü olarak çekmekteyiz. Web sitenizde yada basılı katalog için kullanıma uygun hale getirmekteyiz. Ürün fotoğraflarınızı yine paraflash yardımı ve ürün çekim çadırı kullanarak çekmekteyiz.

Video Editleme

Mekan çekiminden sonra sosyal mecralarda yada işletme içi TV ekranlarında  kullanmanız için havadan videolara ve fotoğraflar alarak son teknoloji yakalamanıza ve müşterilerine yansıtmanıza fayda sağlamaktayız.

Gimbal slowmotion

Mekanınıza çok farklı görseller ve slaytlar için kullanabileceğiniz orjinal görüntüleme yapmaktayız. sadece slowmotion olarak değil hızlandırılmış çekimlerle de farklı animasyonlar yakala bilmekte siniz. Denemelsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLER

PLASTİK GURUBU

UYGUN VE HIZLI

cam  ve teknoloji

HASSAS VE KALİTELİ

METAL ve deri

AĞIR BİR KONSEPT

TEKSTİL ve kağıt

FARKIN OLSUN