ONUR TABLOMUZ

İyiki varsınız…

2008 Yılında SAİTEM Güneş enerjisi ile çalışan bir araba ürettiler.Öğrencilerin heyecanına ortak olmak istedik ve onlara sponsor olduk. Güzel günlerdi onların tanıtım broşürlerini yaptık ve onların projelerini anlatmak adına elimizden geleni yaptık.

2008

AKYAZI BELEDİYESİnin Oyuncak silahını getir, bir kitabın olsun projesinde görev aldık. Tanıtım broşürleri ve afişlerini yaptık. Türkiye Büyük Millet Meclisine gittik, afiş ve sloganımız için izinler aldık. Basınında desteği ile ses getiren bir projeye imzamızı attık. Gururluyuz..

2011

KARAPÜRÇEK KAYMAKAMLIĞI‘nın başlattığı Benim Fidanım Projesinde görev aldık. Fidanlar diktik, çoluk çocuk ne varsa toplandık hatıra ormanı yaptık. Tüm bunları tanıtmak için afiş, broşür yaptık bir film çektik sonra baskılı cd lere çoğaltıp herkese armağan ettik.

2011

MERSİN JEİTA TRAVEL adına tur organizasyonları düzenleyerek, Kapadokya, Amasra, Safranbolu, Ankara ve İstanbul güzergahlarında yerli turistlerimiz için önder olduk kafile başkanlığı yaptık gezdik, yedik, eğlendik, öğrendik.  Memleket gezmeye değer.. Tavsiye ederiz efendim.

2015

ESKİŞEHİR GÜMÜŞ Özel eğitim ve Rehabilitasyon okullarındaki öğrencilerimizin engelliler haftasını kutlama programı düzenledik, Onlara tişört çapka basarak ve okullarını baskılı özel flamalar ve bayraklarla süsleyerek süpriz pasta kestik. Sonra onların fotoğraflarını çekerek, 35×50 ebatlarında tablolatık okulun her yerine astık. Mutluyuz.

2016

SAKARYA Özel eğitim ve Rehabilitasyon okullarındaki öğrencilerimizin engelliler haftasını kutlama programı düzenledik, Onlara tişört çapka basarak ve okullarını baskılı özel flamalar ve bayraklarla süsleyerek süpriz pasta kestik. Sonra onların fotoğraflarını çekerek, 35×50 ebatlarında tablolatık okulun her yerine astık. Mutluyuz.

2016

AĞRI BAYAN FUTBOL TAKIMI kurulmuş nasıl gurur duyduk bilseniz, Onları aradık tebrik ettik, onlara özel baskılı kupa bardak ve polar atkı yaptık gönderdik. Onlarda çok mutlu oldular birbirimizi hiç görmediğimiz ve kilometrelerce uzaklıkta gönül birliği yaptık ve bizi aradılar ve hediyelerimizle birlikte bir fotoğraf anı bıraktılar. Yaşasın kardeşlik!

2017

POLİS HAFTASI kapsamında firmamız adına Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladık. Hava çok soğuktu, onlara özel baskılı polar atkı yaptık, onlar ısındı biz ısındık. Polisimizin bizlere verdiği güven ve gurur hiç bir şeyle kıyaslanamaz. İyi ki varsınız.. Türkiye adına bu millet sizinle gurur duyor.

2017

TIP BAYRAMI kapsamında devlet hastanemizdeki doktor ve hemşirelerimizin tıp bayramını kutladık, Onların isimlerine özel üşenmedik tek tek kupa bardak bastık. Belkide bizi hiç görmediler ama biz onları tanımasak da orada olduklarını bilmekten mutlu olduk güven duyduk, Ne yapsak az iyi ki varsınız…

2017

Sizi nasıl unuturuz minikler, KARNE gününe özel haftalar öncesinden hazırladık br iletişim ağı kurarak sosyal mecrada duyuru yaptık, Takdir almış öğrencilerimizden karnesinin resmini bize atmasını istedik ve sonra onların ismine özel baskılı kupa bardak yaparak onlara hediye ettik. Tebrikler..

2018

PORTART ve TEV işbirliği ile COVİD-19 salgınında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına destek amaçlı düzenlenen RESİM SERGİSİNDE 2 resim desteği ile bağış yaptık.

2020

İSTANBUL CERRAHPAŞA öğrencileri için online seminerlerinde dağıtılmak üzere baskılı ajanda ve kalem desteğini verdik. Başarılar Dileriz.

2020

DİYARBAKIR ve KARS’ta  1000 Köy çocuğunu hikaye kitabı-boyama kitabı boya kalemi ve oyuncaklardan oluşan paketlerle mutlu ettik. Projemize Diyarbakırda EKVATOR KOLEJİ de destek verdi. Çok Mutluyuz

2021

VAN çocukları için 1000 -boyama kitabı boya kalemi ve oyuncaklardan oluşan paketlerle mutlu ettik. Projemize VAN’da ATAŞEN KONAKLARI destek verdi. Çok Mutluyuz

2021

DİYARBAKIRDA güzel kardeşimiz Ezgi Harvard Üniversiteni kazanmış. Ona bir plaket yaptık gönderdik. Onu, Ailesini ve tabi Öğretmenlerini kutluyoruz. Ezginin başarılarının devamını diliyoruz.

2021

BTU-UHSST

Bursa Teknik Üniversitesi, Uzay ve Havacılık Projelerine resmi sponsorluk desteği verdik

2021

Sosyal sorumluluk kapsamında firmamız her türlü projeye açıktır. Her projede etkin rol alığı, üzerine düşen desteği vermeye de gönüllüdür. Yaşasın insanlığa katkıda bulunmanın özgür hareketliliği…