Neler Yapıyoruz, üstünden geçelim

Concept

Branding

Development

Development

nereye

gittiğini

bilen

insana

dünya

kenara

çekilip

yol

verir!

Fotoğraf Çekimi? 
Mekan Çekimi, Ürün Çekimi ve Sokak Fotoğrafçılığı yaparız. Mekan çekimlerinizde Gimbal, Drone ve amacına uygun lenslerle çekimler yaparak ister katalog, ister web sitenizde kullanmanız için gerekli düzenlemeleri yaparak teslim ederiz. İsterseniz de video programlaması ile sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.
 
Matbaa Hizmetimiz? 
Tasarlarız, ölçülendiririz, beğeninize sunarız. Sonra işinizi günümüz teknolojisini takip ederek Lak, Kısmi Lak, Gofre, Mat selefon, Parlak Selefon, Yaldız, Şeffaf Pvc gibi tekniklerle tasarımı en iyi gösterecek olan baskı hizmetini sunarız. Kırımdan, yapıştırmaya tüm mücellit işlerinde aynı kaliteyi almanızı sağlarız. En yeni teknoloji ve teslimat kolaylığı ile..
Teslimat önemli
 
Web Tasarım? 
E-Ticaret ile internet alış-verirşi’nin hız kazandığı zamandayız. SSL Güvenlik, Kredi kartı ile alış-veriş, Görsellik ve portal ile size yep yeni bir ticaret kapısı aralamaktayız. Müşterilerinize sms sistemi ile bilgi gönderebileceğiniz yada onların kargosunu takip ederek güven kazanacağınız ilaveleri içinde barınıdırır.
 
Promosyon? 
Benim en sevdiğim reklam biçimidir. Nedense hepimiz lazım olduğunda o kalemi bulamayız, yada bir çakmak lazım olduğunda var mı diye sorarız. İşte tam da burada ortaya çıkar önemi. Değer verdiğinizi hissettirin ki, değer bulasınız. Bizce en etkili reklam biçimi. Bi kaleminiz var mı ya not alacam?

 

  SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLERLE, FARKLI FİKİRLERLE MARKANIZI DESTEKLER  

Fi medya 2007 den bu güne bir çok projeden göre almış bir çok ulusal ve yerel   markanın kurumsal kimlik çalışmalarına destek vermiş bir ajanstır. Biz buradayız  grafik tasarımı aşkla yapan ve sizin için sürekli düşünen ve sizlerle   tanışmak için gerçekten heyecanla bekleyen iyi niyetli insanlarız 🙂

2007

Tarihinden bu güne

447

onaylanmış proje

+21.235

tasarım ve baskı

17/38

il ve ilçe teslimat

” o tarihten bu yana “

  Her zaman her yerdeyiz  

BİRAZ SIKICI GELEBİLİR BİLİYORUZ AMA BİZE ULAŞMANIZ İÇİN BU GEREKLİ

  İşin açıkcası bizim için herşey sanat!                

Ne yaparsak yapalım sanatla ve aşkla yapıyoruz, ekibimiz de sanatsal tavırlarla yaşamını sürdürür. Örneğin ekibimizde ana kraliçe bir ressam bulunmakta, yine aynı ekip de fikir babası, şiir yazan hayal gücünü adrenalin seviyesinde zorlayan birde adam var, E-ticarette bizi bırakıp marka olsa, bize on basacak kadar zeki ve hızlı bir adam daha var ama biz iyi dostuz bize bunu yapmaz.

Yani kısaca işimizi severek yapınca çok güzel işler çıkıyor ortaya.. Tabi bir de bunun sevkiyat kısmı var, onu da aynı titizlikle takip ediyor kendimizi haklı çıkartacak kriterlere uygun paketleyerek emeğide zayi etmeden size ulaştırıyoruz.